بازگشت بازگشت

بیمه عقده دشمنی را از دل مردم پاک می کند

نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان در دیدار با مدیرعامل بیمه دانا و هیات همراه:بیمه عقده دشمنی را از دل مردم پاک می کندنایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا و اعضای هیات همراه با آیت الله خاتمی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان دیدار و گفتگو کردند .به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان از دیدار با مدیر عامل و هیأت همراه ابراز خوشحالی کرد و برای موفقیت دکتر صادق و مجموعه بیمه دانا آرزوی توفیق کرد .

وی موضوع بیمه را کاملا شرعی و از مهم ترین مواردی دانست که موجب ایجاد آرامش خاطر در بین مردم می شود.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان ارتقای فرهنگ بیمه ای را از مهمترین کارهای شرکت های بیمه ای بر شمرد و راه حل آن را تبلیغات مفید و صادقانه بیان کرد و افزود: با پوشش بیمه، عقده دشمنی جامعه از دل افراد زیان دیده پاک می شود. وی در ادامه اضافه کرد: داشتن نگاه جامع به بیمه هم به نفع بیمه گزار است و هم بیمه گر. که وظیفه شرکت های بیمه برقراری این تعامل دوطرفه بسیار سنگین است.

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه با از بین رفتن سرپرست خانواده، بیمه موجب دلگرمی افراد زیان دیده می شود ، از مدیرعامل و اعضای هیات همراه خواست تا برای حمایت همه جانبه درخصوص پوشش های بیمه ای به اقشار آسیب پذیر جامعه تلاش کنند .

در این دیدار دکتر صادق با اشاره به اینکه بیمه دانا بعنوان یکی از شرکت های مهم صنعت بیمه در حجم مبادلات و پرتفوی است که در بین شرکت های بیمه از جایگاه مناسبی برخوردار است. وی در ادامه پوشش بیمه ای زائرین اربعین حسینی را از شاخص ترین خدمات این شرکت طی سال جاری بیان کرد.

مدیرعامل بیمه دانا به ضرورت آگاه سازی و ارتقای فرهنگ بیمه ای در جامعه اشاره کرد و گفت: ضریب نفود بیمه در کشورهای پیشرفته حدود ۷ درصد است در حالی که در کشور ما ضریب نفوذ بیمه حدود ۲ درصد است که امیدواریم با حمایت ارکان صنعت بیمه و توسعه فرهنگ بیمه این مقدار به متوسط جهانی نزدیک شود.


تاریخ انتشار: شنبه، 16 بهمن 1395 ساعت 09:44:53 تاریخ آخرین ویرایش:شنبه، 16 بهمن 1395 ساعت 09:46:47 توسط:مدیریت روابط عمومی تعداد بازدید:1066
می پسندم 0
نمی پسندم 1

نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپست الکترونیک
 

تهران، خیابان گاندی، خیابان پانزدهم ، شماره 2، کد پستی 1517891197

تلفن : 88770971 - دور نگار : 88792997 - تلفن گویا : 82468 - پیامک : 30007180

© 2015 DanaInsurance All Rights Reserved