دکتر صادق با اشاره به استیجاری بودن ۱۴ شعبه این شرکت در سطح کشور، تصریح کرد: با خرید ملک، تجهیز و راه‌اندازی شعبه‌ها در جهت ارتقای شرایط بیمه‌شدگان و بیمه‌گزاران گام‌های مثبتی بر داشته شده است.

وی با اشاره به ارگان‌ها و بیمه گزاران عمده تحت پوشش بیمه دانا خاطرنشان کرد: وزارت نیرو و عمده شرکت های تابعه آن بیش از دو دهه است که تحت پوشش بیمه دانا قرار دارند و سایر نهادهایی چون مخابرات، هلال احمر، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، سازمان بنادر و کشتیرانی، گمرک و سازمان امور مالیاتی از بیمه گزاران عمده بیمه دانا هستند.

مدیرعامل شرکت بیمه دانا از روند ۴ برابری پرتفوی طی ۴ سال اخیر و افزایش ۳۰ درصدی سرمایه‌گذاری این شرکت خبر داد و گفت: این میزان از حدود ۶۰۰ میلیارد تومان در سال ۱۳۹۱ به بیش از ۲ هزار میلیارد تومان در سال جاری رسیده و رضایتمندی مشتریان شرکت در سطح بالایی قرار دارد.

صادق با اشاره به پوشش گسترده بیمه دانا از راهپیمایان اربعین امسال خاطرنشان کرد: یک میلیون و ۵۲۴ هزار نفر از زائران پیاده‌روی اربعین امسال تحت پوشش بیمه دانا قرار گرفتند که با تلاش همکاران شرکت این مهم با رضایت کامل زائران انجام پذیرفت.

وی افزایش ضریب نفوذ بیمه در خانوارها را موجب افزایش اطمینان و افزایش اشتغال ارزیابی کرد و گفت: نمایندگان بیمه باید با اطمینان‌سازی و فرهنگ‌سازی به افزایش اطمینان خانواده‌ها از بیمه و افزایش رفاه عمومی کمک کنند.

وی مزایای بیمه دانا نسبت به سایر شرکت‌های بیمه‌ای را بیان کرد و گفت: نزدیک به ۴۲ سال است که شرکت بیمه دانا به عنوان یکی از مهمترین شرکتهایی که به بیمه‌های تکمیلی درمان توجه خاص دارند  توانسته زمینه رضایتمندی شرکت‌ها و مشتریان تحت پوشش خود را فراهم کند. وی بهترین تبلیغ برای یک بیمه‌گر حرفه ای و اخلاق مدار را انجام خدمات مشتری پسند و کسب رضایت مشتریان است که رفتار بیمه دانا در این خصوص مثال زدنی است.