بازگشت بازگشت

حفظ نماینده و شبکه فروش توانمند، اولویت اصلی بیمه دانا

قائم مقام مدیرعامل اعلام کرد:حفظ نماینده و شبکه فروش توانمند، اولویت اصلی بیمه داناقائم مقام مدیرعامل بیمه دانا، حفظ مشتری و بیمه‌گزار، استفاده صحیح از ظرفیت‌های شعب و سوق دادن آنها به سمت و سوی بازار و داشتن شبکه فروش توانمند را از اولویت‌های کاری این شرکت برشمرد.به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، حسین حسینی در نشست مشترک هم‌اندیشی با سرپرستی منطقه چهار، با تاکید بر حفظ آراستگی و تقسیم مجدد کار گفت: برای غلبه بر مشکلات و رسیدن به رشد و پیشرفت و بالندگی باید از تمامی ظرفیت‌های خود از جمله تلاش مضاعف روسای شعب برای حفظ و ارتقای برند بیمه دانا، ارزیابی توانمندی نمایندگان، آنالیز ریسک، بررسی وضعیت رقبا در بازار و بهره‌گیری درست از توانایی شبکه فروش، نسبت به جذب قرارداد با نگاه جامع به بازارشناسی حرفه‌ای و همچنین تعمیرات اساسی ساختمان‌های شعب اقدام کنیم.

وی، ترکیب مناسب پرتفوی را عامل مهمی برای بازارشناسی دانست و با ذکر این نکته که حفظ نماینده و شبکه فروش از اولویت‌های اساسی شرکت محسوب می‌شود، افزود: باید با برنامه‌ریزی و ارتباطات مناسب در استان‌ها و تقویت فن مذاکره همراه با اعمال تکنیک‌های نوین فروش، نسبت به جذب پرتفوی‌های جدید و سودده اقدام کرد.

قائم مقام مدیر عامل بیمه دانا با اشاره به منویات نایب رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل مبنی بر افزایش پرتفوی و وصول مطالبات و همچنین ارتباط منظم و مطلوب با مدیران ستادی، دغدغه رفع مشکلات شعب و شبکه فروش و ایجاد فضای فکری خوب را از ویژگی‌های مورد انتظار روسای شعب عنوان و تاکید کرد: بدین منظور ضرورت دارد دوره‌های آموزشی لازم برای نمایندگان و شبکه فروش و حتی روسای شعب برگزار شود تا با توجه به وضعیت اقتصادی حال حاضر کشور، ضمن بازگرداندن آرامش نسبی به بازار، امیدواری به آینده و حرکت رو به رشد شرکت همچنان در صدر برنامه‌ها قرار گیرد.

حسینی اضافه کرد: اولویت با جذب رشته‌هایی است که نقدشوندگی بهتری دارند، لذا نیاز است شبکه فروش با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های خود، الگوسازی جدیدی را در این خصوص اعمال کرده و نسبت به وصول مطالبات اقدام کنند.

وی در پایان سخنان خود بار دیگر، از خودگذشتگی، تلاش مضاعف و بهره‌گیری از ظرفیت‌های شعب و شبکه فروش را مورد تاکید قرار داد و ترکیب مناسب پرتفوی را عامل مهمی در جذب نمایندگان دانست.

بر اساس این گزارش، پیش از سخنان حسینی، رامین رحمانی سامانی سرپرست منطقه چهار با ارائه گزارشی از وضعیت این سرپرستی، آمادگی شعب این منطقه را برای تعامل بیشتر و اجرای برنامه‌های جدید اعلام کرد.

در این نشست، روسای شعب منطقه چهار نیز به طور جداگانه گزارشی از وضعیت شعب تحت سرپرستی خود ارائه کردند.


تاریخ انتشار: شنبه، 05 آبان 1397 ساعت 13:36:40 تاریخ آخرین ویرایش:شنبه، 05 آبان 1397 ساعت 13:41:18 توسط:مدیریت روابط عمومی تعداد بازدید:432
می پسندم 7
نمی پسندم 3

نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپست الکترونیک
 

تهران، خیابان گاندی، خیابان پانزدهم ، شماره 2، کد پستی 1517891197

تلفن : 88770971 - دور نگار : 88792997 - تلفن گویا : 82468 - پیامک : 30007180

© 2015 DanaInsurance All Rights Reserved