بازگشت بازگشت

کارکنان و بازنشستگان قوه قضاییه، بیمه‌گذاران جدید طرح "مهر دانا "

تقدیر قوه قضاییه از بیمه دانا:کارکنان و بازنشستگان قوه قضاییه، بیمه‌گذاران جدید طرح "مهر دانا "کارکنان و بازنشستگان قوه قضاییه به طرح سراسری "مهر دانا" پیوستند.به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، در مراسمی که به منظور تبادل تفاهمنامه پوششهای بیمه‌ای برای دریافت بیمه‌نامه بین شرکت بیمه دانا، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و قوه قضاییه برگزار شد، کارکنان و بازنشستگان این قوه به طرح سراسری  مهر دانا پیوستند.

در این مراسم که با حضور دکتر مرضیه وحید دستجردی رئیس مرکز سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی سلامت قوه قضاییه دکتر ابراهیم کاردگر،  نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه دانا و دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و مدیران ارشد طرفین تفاهم نامه برگزار شد، دکتر دستجردی ضمن تجلیل از خدمات مطلوب بیمه دانا، بر تداوم خدمت‌رسانی این شرکت بیمه‌ای تاکید کرد .

دکترکاردگر در این مراسم، طرح مهر دانا را طرحی منحصر به فرد در صنعت بیمه عنوان کرد و گفت : در این طرح تمامی کسانی که به دفاتر نمایندگی بیمه دانا در سراسر کشور مراجعه کنند و متقاضی خرید بیمه نامه شخص ثالث، بدنه و آتش‌سوزی باشند، می‌توانند تا سقف 2.5 میلیون تومان، بدون کارمزد و ضامن  و بدون نیاز به مراجعه به بانک، تسهیلات بانکی دریافت کنند.

مدیرعامل بیمه دانا، آرامش و آسایش بیمه‌گذاران را هدف و رویکرد اصلی این شرکت دانست و ابراز امیدواری کرد با خدمت‌رسانی مطلوب بیمه‌ای به کارکنان و بازنشستگان قوه قضائیه، این طرح بخوبی بتواند نیازهای متقاضیان را برطرف کند.

دراین نشست، دکتر مرضیه وحید دستجردی رئیس مرکز سیاستگذاری و برنامه ریزی سلامت قوه قضائیه ضمن تشکر و قدردانی از دکتر کاردگر و بیمه دانا به دلیل ارائه خدمات مطلوب بیمه‌ای به ویژه در حوزه درمان، از تمامی کارکنان و همکاران خود خواست از این خدمت بزرگ بیمه دانا بهترین استفاده را ببرند.

وی افزود: تخصص بیمه دانا در حوزه درمان است و اکنون طرح مهر دانا نیز بستر بسیار مناسبی را برای بهره‌مندی همکاران قوه قضاییه از خدمات مطلوب این شرکت فراهم کرده است.

در این جلسه، دکتر مرتضی اکبری مدیر عامل بانک قرض‌الحسنه مهرایران با ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده در حوزه پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به مردم، حذف مراجعات مکرر مردم به بیمه و بانک و انجام امور بصورت الکترونیکی را از جمله مزایای طرح مهر دانا عنوان کرد.

« "مهر دانا" طرحی است که بین بیمه دانا و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران منعقد شده که به موجب آن متقاضیان می توانند به دفاتر نمایندگی بیمه دانا در سراسر کشور مراجعه کرده و بدون پیش پرداخت، کارمزد و مراجعه به بانک، با دریافت تسهیلات مالی، بیمه‌نامه‌های مورد نیاز خود را تهیه کنند.

مهر دانا  اولین طرح در صنعت بیمه است که تامین منابع مالی بیمه‌گذاران را در قالب همکاری با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران پیش بینی کرده است. »

بیمه دانا بعد از امضای تفاهم‌نامه بیمه‌ای با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، تاکنون با اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور، اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان بسیج اصناف کشور و شرکت ذوب‌آهن اصفهان قرارداد منعقد کرده و آنها را زیر پوشش طرح مهر دانا قرار داده است.

 

 گزارش تصویری 

 


تاریخ انتشار: شنبه، 18 اسفند 1397 ساعت 09:41:39 تاریخ آخرین ویرایش:شنبه، 18 اسفند 1397 ساعت 10:14:39 توسط:مدیریت روابط عمومی تعداد بازدید:223
می پسندم 0
نمی پسندم 0

نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپست الکترونیک
 

تهران، خیابان گاندی، خیابان پانزدهم ، شماره 2، کد پستی 1517891197

تلفن : 88770971 - دور نگار : 88792997 - تلفن گویا : 82468 - پیامک : 30007180

© 2015 DanaInsurance All Rights Reserved